Żyj i odpoczywaj w Baranowie, pracuj w Poznaniu!

Żyj i odpoczywaj w Baranowie, pracuj w Poznaniu!

411 400

+48 61 624 22 00

Zapytaj o ofertę

516 322 077

Email

Opis

Baranowo – miejscowość, która od lat 90-tych kilkakrotnie zwiększyła swoją liczebność. Wyraźnie widać inwestycje poczynione przez gminę Tarnowo Podgórne mające przyciągnąć nowych mieszkańców, w szczególności rodziny z dziećmi: dostępność komunikacji miejskiej, nowe chodniki, gminne nowoczesne przedszkole Mali Odkrywcy na ul. Klonowej w Baranowie sąsiadujące ze Szkołą Podstawową im. Polskich Noblistów.

Przestrzeń społeczną wypełnia mini centrum handlowe z marketem Biedronka oraz licznymi lokalami handlowo-usługowymi. W najbliższym sąsiedztwie sklep Dino oraz restauracja Estella.

Miejsce na rekreację to Jezioro Kierskie a w jego pobliżu trasy spacerowe i tereny dla biegaczy.

LOKALIZACJA: Działka położona jest w pobliżu ulicy Szamotulskiej ale na tyle oddalona, że ruch na drodze nie jest słyszalny a dojazd do Poznania komunikacją miejską lub samochodem jest bezproblemowy.

MEDIA: Kanalizacja sanitarna, gaz oraz prąd w dojazdowej drodze gminnej. Wodociąg w ulicy Szamotulskiej – realizacja sieci wodociągowej zaplanowana przez TP-KOM na rok 2019.

PARAMETRY ZABUDOWY: Miejscowy plan zagospodarowania , który obowiązuje na terenie działki, dopuszcza możliwość zabudowy budynkiem wolnostojącym do 2 kondygnacji i wysokości do 9 metrów.

– Dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej – 40%, lecz nie więcej niż 400 m2 łącznie; W przypadku realizacji budynku wolnostojącego usługowego maksymalna powierzchnia – 300 m2.

– Dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej – 25%, lecz nie więcej niż 320 m2.

ATUTY:

– Media

– Asfaltowy dojazd

– Ustronne położenie

– Teren suchy

– Przedszkole i Szkoła Podstawowa w odległości 300 metrów

– Mini centrum handlowe z Biedronką i lokalami usługowymi

– Restauracja

– Przystanek autobusowy

– Szeroki front działki

– Ogród od strony południowej

– Symetryczny kształt działki

KONTAKT:

Agata Pertek

tel. 516-322-077

Zobacz na mapie