UNIKAT! Ostatnia działka-Puszcza Zielonka Rakownia

300 000

Opis

UNIKAT! Ostatnia działka budowlana przy Puszczy Zielonka! Rakownia, gmina Murowana Goślina. Działka nr 111/1.

Rakownia to lasy, tereny rekreacyjne i czyste jeziora takie jak jezioro Karpnik czy jezioro Kamińskie, nad które docierają również osoby z Poznania.

Rakownia to również sklepy, przedszkole „Wesoły Raczek” i prężnie działające stowarzyszenie mieszkańców, którzy angażują się w rozwój miejscowości.

Murowana Goślina położona jest zaledwie 3 kilometry od Rakowni. W tym mieście znajdziecie Państwo szkoły, przedszkola, liczne sklepy handlowe i bazę gastronomiczną.

Do centrum Poznania tylko 20 km co daje możliwość podjęcia pracy w dużym mieście a zamieszkania na łonie natury.

Obecnie miejscowy plan zakazuje zabudowy na tym terenie, dlatego działka, którą oferujemy jest ostatnią z możliwych do zakupu na tym terenie działką budowlaną. Właściciele posiadają czynny dziennik budowy. Działka częściowo zalesiona.

Parametry zabudowy: Zaprojektowany został budynek mieszkalny jednorodzinny jednopiętrowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia zabudowy to 230 mkw. a całkowita powierzchnia pomieszczeń wraz z garażem to 307 mkw. Wysokość budynku 8,5 metra ponad teren. Bez podpiwniczenia.

Media: Sieć energetyczna (złącze elektryczne) w granicy działki, woda z projektowanej studni – druga studzienka betonowa posadowiona w głębi działki, odprowadzanie nieczystości do projektowanego zbiornika bezodpływowego.

Dojazd: Droga nieutwardzona.

WAŻNA INFORMACJA!: Warunki gruntowe są korzystne dla posadowienia budynku. Woda gruntowa występuje na głębokości 4,5 metra.

Wizualizacja zagospodarowania terenu zgodna z projektem budowlanym.

Zapraszamy do rozmów.

Okolica/Widok na mapie