Działka mieszkaniowo-usługowa. Czytelny adres!

Działka mieszkaniowo-usługowa. Czytelny adres!

486 150

+48 61 624 22 00

Zapytaj o ofertę

516 322 077

Email

Opis

Dynamicznie rozwijająca się okolica, dzięki inwestycjom deweloperskim, to szansa na licznych klientów. Możesz zapewnić klientom komfort dojazdu i zaparkowania auta.

Masz pomysł na biznes? Bądź pierwszy w Baranowie!

Przedszkole: Teren z potencjałem – sąsiedztwo to rozwijająca się zabudowa wielorodzinna. Parking dla rodziców a dla dzieci przestrzeń do zabawy i tereny na spacery.

Biuro rachunkowe: Komfortowy dojazd dla klientów zarówno z okolic Poznania jak i od strony Szamotuł.PARKING!

Restauracja: Masz nowatorski pomysł na restaurację „Nie z tej ziemi”? Sąsiedzi chętnie spędzą czas przy dobrym jedzeniu i pysznej kawie.

Szkoła językowa: Kameralna szkoła językowa dla dzieci i dorosłych zawsze w cenie.

Fitness: Nowoczesna siłownia dla Pań lub ekskluzywny klub dla Panów? Wykorzystaj potencjał otoczenia.

Gabinety lekarskie: Dostęp w miejscu zamieszkania do lekarza rodzinnego i innych specjalistów to komfort dla mieszkańców.

 

LOKALIZACJA: Działka położona jest w pobliżu ulicy Szamotulskiej co daje ogromne możliwości w wyeksponowaniu budynku i umieszczenia widocznej z ulicy reklamy.

MEDIA: Kanalizacja sanitarna, gaz oraz prąd w dojazdowej drodze gminnej. Wodociąg w ulicy Szamotulskiej – realizacja sieci wodociągowej zaplanowana przez TP-KOM na rok 2019.

PARAMETRY ZABUDOWY: Miejscowy plan zagospodarowania , który obowiązuje na terenie działki, dopuszcza możliwość zabudowy budynkiem wolnostojącym do 2 kondygnacji i wysokości do 9 metrów.

– Dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej – 40%, lecz nie więcej niż 400 m2 łącznie; W przypadku realizacji budynku wolnostojącego usługowego maksymalna powierzchnia – 300 m2.

– Dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej – 25%, lecz nie więcej niż 320 m2.

ATUTY:

– Czytelny adres

– Sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej jedno- i wielorodzinnej

– Parking

– Media

KONTAKT:

Agata Pertek

Zobacz na mapie